fot. Dorota Tyszka

fot. Dorota Tyszka

Konferencje, Gale i imprezy firmowe

Dobrze zrealizowana konferencja lub gala wyróżnia się tym, że technologia i ekipa, która ją obsługuje pozostają niewidoczne, a dźwięk i obraz dociera do uczestników bez zakłóceń. Dyskrecja i elegancja to dwie wartości, które mają dla nas szczególne znaczenie przy realizacjach tego typu.


fot. P. Wierzgacz

fot. P. Wierzgacz

Koncerty i festiwale

Od kameralnych koncertów klubowych po międzynarodowe festiwale z wielotysięczną publicznością. Pracujemy zarówno z debiutantami, jak i gwiazdami światowego formatu. Nasz zespół podchodzi z równym zaangażowaniem do każdej realizacji.


fot. Andrzej Marchwiński

fot. Andrzej Marchwiński

Pokazy Mody

Podczas wydarzeń modowych dźwięk schodzi na drugi plan, co nie oznacza, że można go zaniedbać. Realizacja nastrojowych pokazów mody to wyzwanie, którego z chęcią się podejmujemy – zarówno od strony dźwięku jak i oświetlenia. 


tumblr_mqvsd7ij1c1rkz363o1_1280.jpg

Programy telewizyjne

Transmisja na żywo to wydarzenie, które wymaga od zespołu nagłośnieniowego świetnego przygotowania, doświadczenia i umiejętności pracy pod presją czasu. Realizujemy wiele rodzajów programów telewizyjnych: muzyczne, talent-show, kabaretowe i taneczne. Pracujemy też przy licznych festiwalach telewizyjnych.


tumblr_mlsetsKySj1rkz363o4_1280.jpg

Wydarzenia sportowe

Orlen Warsaw Marathon, Red Bull X-Fighters, Monster Jam – niezależnie od konkurencji sportowej jesteśmy tam, gdzie prawdziwe emocje.


DUŻY FORMAT

Największe wydarzenia w Polsce – Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, Strefa Kibica Euro 2012, inauguracja The World Games 2017 – wymagają wielu wyspecjalizowanych pracowników i potężnej ilości sprzętu nagłośnieniowego. Dzięki doświadczeniu w realizacji imprez tego typu udaje nam się zapewnić przejrzysty dźwięk każdej osobie w wielotysięcznym tłumie.


Coś innego?

Jeśli nie znalazłeś typu wydarzenia, które chciałbyś zorganizować, skontaktuj się z nami.