Napisz do nas

Pytania ogólne prosimy kierować na adres info@gmbprosound.com

Skontaktuj się z wybranym działem naszej firmy:

Biuro:

Beata Danisz
b.danisz@gmbprosound.com
+48 22 356 11 06


Dział sprzedaży:

Remigiusz Kasztelnik
remigiusz@gmbprosound.com
+48 609 656 656

Adam Szczęsny
a.szczesny@gmbprosound.com
+ 48 505 068 481

Roland Rogowski
roland@gmbprosound.com
+48 606 319 450


Dział personalny-rekrutacja:

Mariusz Urbański
m.urbanski@gmbprosound.com
+48 601 251 021


Magazyn:

Piotr Sawicki
magazyn@gmbprosound.com
+48 693 235 424


Transport:

Piotr Miliszkiewicz
transport@gmbprosound.com
+48 695 157 501


Dział techniczny:

Paweł Jaworski
p.jaworski@gmbprosound.com
+48 606 095 262





GMB Pro Sound sp. z o.o.
ul. Płochocińska 113B
03-044 Warszawa
NIP: 5242403968


Znajdź nas na mapie: